УТБ «Контрактовий дім «УМВБ» повідомляє про початок співпраці з одним з найбільших підприємств хімічної галузі України, найбільшим промисловим споживачем природного газу в Україні.

Публічне акціонерне товариство «Одеський припортовий завод» (далі ОПЗ) успішно пройшло акредитацію на Універсальній товарній біржі «Контрактовий дім «УМВБ» (далі УМВБ) і допущено до торгів природним газом. УМВБ вітає цей важливий крок менеджменту ОПЗ, щодо впровадження передових способів закупівлі природного газу і очікує, що ОПЗ буде приймати участь у біржових торгах природним газом на регулярній основі. Закупівлі природного газу, шляхом укладання біржових угод, є транспарентним механізмом, який дозволяє споживачам газу закуповувати газ по об’єктивній ціні, що склалася на ринку на момент укладання угоди.

Для довідки: ОПЗ спеціалізується на виробництві аміаку, карбаміду, рідкого азоту, двоокису вуглецю, рідкого кисню, сірчанокислого натрію. Також займається перевантаженням хімічної продукції, що надходить з країн СНД на експорт (є монополістом на українському ринку послуг з прийому, охолоджування і перевантаження аміаку).