Топ менеджмент

Олександр Гінзбург

Олександр є Головою Біржової (наглядової) ради ПрАТ «УМВБ» з березня 2012 року. Олександр один з найдосвідченіших фінансистів вітчизняного фінансового ринку з більш ніж двадцятирічним досвідом роботи на керівних позиціях і удостоєний звання «Заслужений економіст України». Він був радником Прем’єр-міністра України в 2008 – 2010 роках і обіймав керівні посади в групі компаній УМВБ.

 

Анатолій Гулей

Анатолій є Головою Правління ПрАТ «УМВБ» з жовтня 2013 року. Він відповідає за загальний розвиток фондової біржі. Анатолій є банківським фахівцем з більш ніж 20-річним досвідом роботи. До приходу в ПрАТ «УМВБ» він працював у Ощадному Банку, Альфа-Банку та Актив-Банку, займаючи високі керівні пости.

 

Олена Липинська

Олена є Членом Правління ПрАТ «УМВБ» з березня 2012 року.  З серпня 1999 року працює на посаді Головного бухгалтера ПрАТ «УМВБ». У ПрАТ «УМВБ» працює з 1998 року, а у фінансовій сфері – з 1992 року. До початку роботи навчалася та успішно завершила навчання у КНУ ім. Т.Г. Шевченка, а також у Київському Університеті ринкових відносин.